Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Zagospodarowanie terenu, remonty, naprawy [Spółdzielnia Socjalna “Razem”]

Zagospodarowanie terenu, remonty, naprawy [Spółdzielnia Socjalna “Razem”]

Zdjęcie poglądowe - przedstawia prace wykonywane przez Spółdzielnię.

 

Spółdzielnia Socjalna “Razem”

Spółdzielnia Socjalna “Razem” została założona w 2014 r. przez Gminę Kępice i Stowarzyszenie na Rzecz Miasta i Gminy Kępice „Razem dla Kępic”. Głównym celem założenia Spółdzielni Socjalnej było ograniczenie bezrobocia w gminie oraz pobudzanie przedsiębiorczości wśród grupy osób zatrudnionych w Spółdzielni Socjalnej.

 

Oferta

Spółdzielnia oferuje głównie usługi związanie z zagospodarowaniem terenów zielonych m.in. ( nasadzenia, koszenie, przycinanie żywopłotów, wycinka i nasadzanie drzew). Od kwietnia do października dodatkowo zajmuje się zwalczaniem barszczu Sosnowskiego. Ponadto, robi również drobne remonty dróg i ciągów pieszych oraz oferuje sprzątanie klatek schodowych w blokach.

 

Informacja:

Spółdzielnia Socjalna “Razem”

Adres: ul. Niepodległości 8, 77-230 Kępice

Telefon: 535 004 123

Email: ksenger@kepice.pl