Kultura
Scena ze spektaklu Kryształowa Królowa Śniegu

Wyprawa do baśniowego świata Królowej Śniegu. Spektakl online dla dzieci

Scena ze spektaklu „Kryształowa Królowa Śniegu”. Mat. prasowy CKiS w Tczewie
18.02.2021
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
18.02.2021

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza wszystkich, nie tylko małych widzów, na spektakl online „Kryształowa Królowa Śniegu”. To muzyczne widowisko, które powstało na podstawie słynnej baśni Andersena.

Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 21 lutego 2021 r. o godz. 16.00 na kanale YouTube CKiS w Tczewie. Spektakl będzie można obejrzeć do soboty, 27 lutego. Link dostępny jest TUTAJ

Na ratunek bratu

Baśń Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągnęli Kaja do gry dobra i zła. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. W trakcie przedstawienia widzowie przekonają się, czy Gerda poradzi sobie z tymi zadaniami i czy uda jej się pokonać podstępną Królową Śniegu.

– Spektakl został wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą małych widzów w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania – mówi Justyna Grunau, specjalistka ds. promocji i mediów społecznościowych CKiS w Tczewie.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.