Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wizja i Wrażliwość. Wkrótce 7. Forum Inicjowania Rozwoju!

Wizja i Wrażliwość. Wkrótce 7. Forum Inicjowania Rozwoju!

Rejestracja uczestników potrwa do 21.10.2018 (lub do wyczerpania miejsc) i jest możliwa pod adresem: http://forumrozwoju.org.pl

 

W merytorykę spotkania wprowadzi uczestników Marzena Strzelczak – Dyrektorka Generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Następnie uczestnicy wezmą udział w inspirującej rozmowie o WIZJI I WRAŻLIWOŚCI z profesorem Andrzejem Blikle, znakomitym i doświadczonym przedsiębiorcą, promotorem koncepcji tzw. turkusowego zarządzania i autorem książki “Doktryna Jakości”. Rozmowę wzbogaci także swą obecnością Paula Rettinger – dyrektorka Festiwalu Wrażliwego. Inicjatywy doceniającej i nagradzającej reporterów i filmowców za wrażliwość, warsztat, i etykę. Rozmowę przeprowadzi Ewa Sowińska, Wiceprezes Polskiej Izby Rewidentów. Podczas spotkania stworzymy przestrzeń dla networkingu i nawiązywania nowych kontaktów.

Będzie także czas na poznanie dobrych praktyk. W tym roku będa one prezentowane w nawiązaniu do wybranych celów zrównoważonego rozwoju, o których mowa powyżej. Swoimi doświadczeniami podzielą się z uczestnikami m.in. Polpharma, Farm Frites, Mikrostyk, CAD Event, Browar Spółdzielczy, So Stay Hotel, Kawiarnia Kuźnia, Studio 102.

Forum jest świetną okazją do wzbogacenia swojego warsztatu pracy o nowe narzędzia. W tym roku proponujemy uczestnikom cztery warsztaty:

  • Jak zaplanować skuteczny program wolontariatu pracowniczego w organizacji.
  • Przepis na CSR – od małychkroków do wielkich zmian.
  • Obieg zamknięty w praktyce – w firmie i w organizacji.
  • Partnerstwo międzysektorowe – od czego zacząć i jak je skutecznie budować.

Rejestracja uczestników potrwa do 21.10.2018 (lub do wyczerpania miejsc) i jest możliwa pod adresem: http://forumrozwoju.org.pl/.

Partnerem generalnym wydarzenia jest Polpharma SA. Konferencję wspiera także Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Miasto Gdańsk.