Kultura
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/02/Koncert-Walentynkowy-HOD_zmniejszone.jpg Koncert walentynkowy, podczas którego występuje Harcerska Orkiestra Dęta

Walentynki z CKiS w Tczewie. Konkurs dla zakochanych i koncert online

Koncert walentynkowy Harcerskiej Orkiestry Dętej. Mat. prasowy CKiS w Tczewie
11.02.2021
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
11.02.2021

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przygotowało ciekawe propozycje z okazji zbliżających się walentynek. Każdy może wziąć udział w internetowym konkursie dla zakochanych, a także obejrzeć koncert piosenek z miłością w tle.

Święto zakochanych, związane ze wspomnieniem św. Walentego, przypada co roku 14 lutego.

Walentynkowy konkurs…

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy od 12 do 15 lutego 2021 r. na facebookowym profilu CKiS w Tczewie umieścić zdjęcie ze swoją Walentynką. Pary na zdjęciu powinny być ubrane na czerwono lub posiadać wyraźny czerwony akcent w ubiorze czy dekoracji walentynkowej. Każde zdjęcie powinno być podpisane imionami osób na nim się znajdujących i informacją, gdzie się poznali. Spośród wszystkich uczestników wylosowane zostaną trzy pary, które otrzymają podwójne zaproszenie na wybraną imprezę kulturalną odbywającą się w CKiS w okresie od 30 września 2021 r. do 30 września 2022 r.

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej CKiS w Tczewie.

… oraz koncert online

Na kanale YouTube CKiS Tczew w niedzielę, 14 lutego o godz. 16.00 będzie można obejrzeć koncert Harcerskiej Orkiestry Dętej, w którym usłyszymy polskie piosenki m.in. „Tyle słońca w całym mieście”, „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia” czy „Niepewność” oraz duety miłosne („Z tobą chcę oglądać świat”). Nie zabraknie też muzyki z przebojów filmowych, jak np. „Shallow” z „Narodziny gwiazdy”, oraz oryginalnych kompozycji. Podczas koncertu zaśpiewają instruktorzy CKiS: Agata Sowa i Michał Olejnik, a Harcerską Orkiestrę Dętą poprowadzi Magdalena Kubicka-Netka.

Link do transmisji dostępny jest TUTAJ.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.