Kultura
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/03/Koncert-w-klubie-B90.jpg Tricity for U: Wsparcie dla Ukrainy. Spontaniczny koncert w gdańskim klubie B90

Tricity for U: Wsparcie dla Ukrainy. Spontaniczny koncert w gdańskim klubie B90

Fot. facebook.com/B90klub
01.03.2022
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
01.03.2022

Koncert pod hasłem Tricity for U odbędzie się w środę, 2 marca 2022 r. W klubie B90 na terenie byłej Stoczni Gdańskiej wystąpią artyści hip hopowi oraz DJ-e. Całość dochodu z tego wydarzenia zostanie przeznaczona na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Na dwóch scenach klubu B90 przy ul. Elektryków wystąpią i zagrają: 1988, Gruby Mielzky, Kuba Knap, Łona i Webber, UNDADASEA, Odme, Skrubol & JupiJej.

Cały dochód dla Ukrainy

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Wszystkie zebrane środki, w tym dochód ze sprzedaży biletów, jak również honoraria artystów i pracowników trafią do organizacji humanitarnych, pomagających lokalnie w Ukrainie.

– Cały personel pracujący tego dnia: technika sceny, ochrona, barmani, managerowie oraz sprzątaczki przekażą swoje wynagrodzenie na naszą akcję. Cały dochód osiągnięty na barach tego dnia również zostanie w całości przekazany na ten cel – zapowiada Arkadiusz Hronowski, animator trójmiejskiej sceny muzycznej i przedsiębiorca, szef klubu B90.

Jak kupić bilet?

Obecnie trwa sprzedaż online (https://tickets.b90.pl/…/tricity-for-u-koncert-dla-ukrainy) trzech pul biletów, które dostępne są w cenach 50, 70 oraz 100 zł. W dniu wydarzenia możliwe też będzie zakup biletów bezpośrednio na bramce przed wejściem. Można też wesprzeć akcję nie uczestnicząc w wydarzeniu, kupując bilet-cegiełkę (https://tickets.b90.pl/pl/event/498/tricity-for-u-pomagam). W planach jest jeszcze sprzedaż specjalnego plakatu, który będzie dostępny w dniu koncertu.

Wydarzenie na Facebooku: TRICITY FOR U: KONCERT DLA UKRAINY

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.