Aktualności

Mikołajki na Pomorzu. Upominki, spektakle i wspólne zabawy [LISTA WYDARZEŃ]

W tym roku w mikołajki dzieci nie będą się nudzić. W wielu miejscowościach województwa pomorskiego będą czekać Mikołaje, upominki, rodzinne warsztaty tworzenia ozdób choinkowych oraz zajęcia sportowe. W miastach zapalone zostaną świąteczne lampki oraz rozświetlone wielkie choinki. Świąteczna atmosfera zagości m.in. w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Słupsku, Wejherowie i Kartuzach.

Muzyczno-edukacyjny happening w gdańskim kościele. Popiszczmy Razem po raz ostatni

W kościele oo. Franciszkanów pw. Świętej Trójcy w Gdańsku, 7 grudnia 2018 r. odbędzie się ostatnie gwizdanie i piszczenie. To nie tylko muzyczno-edukacyjny happening związany z unikatowymi zabytkowymi organami, ale i spotkanie ze św. Mikołajem.

Utwory sprzed lat zaśpiewa młodzież. Festiwal Piosenki lat 60. i 70. Powróćmy do Piękna w Słowie i Muzyce

W Wyszkowie przez dwa dni, 19 i 20 czerwca 2019 r., będzie trwać XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60. i 70. – Powróćmy do Piękna w Słowie i Muzyce, popularyzujący polską twórczość muzyczną oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60 i 70.

Studenci UG mają nowe laboratorium. Mogą uczyć się montażu, reżyserii i robić transmisje na żywo [ZDJĘCIA]

Studio emisyjne z wirtualną i rzeczywistą scenografią, nowoczesna reżyserska, stanowisko do montażu. To tylko niektóre elementy laboratorium telewizyjnego, które zostało uroczyście otwarte 30 listopada 2018 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Widok zawartości stron

Logotypy projektu Nowe pociągi