Termomodernizacja i energia z odpadów, czyli energetyczne inwestycje na Pomorzu. Jakie są następne inwestycje?

Które inwestycje związane z ekologią i energetyką pomorskie samorządy i eksperci uważają za sukces? Co jeszcze jest w planach? Debata podczas Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego.

Będzie cieplej i oszczędniej. Na jakim etapie jest termomodernizacja budynków zarządu parków krajobrazowych w Słupsku? [ZDJĘCIA]

Termomodernizacja budynków Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w Słupsku wkroczyła w końcową fazę. Właśnie trwa docieplanie ścian zewnętrznych.

Najważniejsze warsztaty przeszły remont, a pracownicy mają lepsze warunki pracy. Termomodernizacja budynków gospodarczych w skansenie we Wdzydzach ukończona

Warsztat stolarski oraz pracownia konserwatorów będą teraz bardziej ekologiczne i cieplejsze. Zakończyła się termomodernizacja budynków w Muzeum – Kaszubskim Parku Etnograficznym we Wdzydzach Kiszewskich.

Nowe elewacje i ocieplone ściany, a także ekologiczne ogrzewanie. Nowe życie dla 41 budynków

Będzie nie tylko ładniej ale i taniej. Dzięki 20 milionom złotych i czterem latom prac szkoły, szpitale i muzea prowadzone przez samorząd województwa pomorskiego zmieniają swój wygląd.

Prawie 16 milionów złotych pozwoli zrealizować unijne dyrektywy. Termomodernizacja 21 budynków na Pomorzu już trwa

Instalacja OZE, osuszanie ścian i nowe okna. To tylko niektóre z realizowanych inwestycji w budynkach należących do zakładów budżetowych samorządu województwa pomorskiego.

— 5 Pozycji na stronę
Wyświetlanie 1 - 5 z 7 rezultatów.