Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Targi Turystyczne Market Tour Szczecin 2019

Targi Turystyczne Market Tour Szczecin 2019

Piknik nad Odrą – bo tak brzmi nazwa potoczna imprezy ma charakter rodzinnego festynu z placami zabaw, wesołym miasteczkiem oraz występami muzycznymi. Dla odwiedzających przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Swoją ofertę zaprezentowali przedsiębiorcy branży turystycznej: biura podróży, hotele, ośrodki wypoczynkowe, rekreacyjne, sanatoryjne oraz dystrybutorzy sprzętu żeglarskiego, sportowo – turystycznego i wyposażenia hotelowo – gastronomicznego. Regiony z Polski, jak i z zagranicy zaprezentowały liczne atrakcje turystyczne. Piknik nad Odrą, to również wspaniała okazja do pokazania regionalnych produktów spożywczych, wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych. W tym roku trzy największe tego rodzaju stoiska zaprezentowały województwa: lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie. Dzięki wspaniałej pogodzie frekwencja na imprezie była imponująca. 

Stoisko Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród wodniaków i innych odwiedzających, którzy dopiero zamierzają skorzystać z aktywności i wypoczynku na wodzie.