Zdrowie
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/07/syringe-1763909_1920.jpg Słupsk. Badanie za szczepienie. Weź udział w konkursie i wygraj pakiet badań

Słupsk. Badanie za szczepienie. Weź udział w konkursie i wygraj pakiet badań

Fot. Pixabay.com
05.07.2021
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
05.07.2021

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku zaprasza wszystkich jeszcze niezaszczepionych do skorzystania z takiej możliwości. Każdy, kto latem w szpitalu przyjmie preparat chroniący przed zakażeniem koronawirusem i wypełni krótką kartę konkursową, ma szansę wygrać pakiet bezpłatnych badań. Chodzi m.in. o morfologię, badanie moczu i poziom glukozy. Koszt jednego pakietu to 65 zł.

Ten nietypowy pomysł ma zachęć do szczepień i troski o zdrowie. Rejestracja na szczepienia pod nr tel. 59 846 07 00.

Kto i co może wygrać?

Każdy, kto skorzysta ze szczepień przeciwko COVID-19, oprócz bezpieczeństwa zdrowotnego, ma możliwość udziału w konkursie i wygrania bezpłatnego pakietu badań laboratoryjnych. Wśród nich są: morfologia, badanie moczu, określenie poziomu glukozy, stężenia mocznika, kreatyniny, jonogram i gospodarka lipidowa. Komercyjny koszt jednego pakietu to 65 zł.

– Z dbaniem o zdrowie nie warto zwlekać. Szczepienie jest gwarancją, że wszyscy przejdziemy przez pandemię łagodniej, a systematyczne monitorowanie zdrowia poprzez badania daje możliwość szybkiej interwenci w przypadku jakiegokolwiek zachorowania. Zachęcam więc do szczepień i udziału z zabawie – mówi prezes szpitala Andrzej Sapiński.

W konkursie pod hasłem Badanie za szczepienie każdego dnia do wygrania są dwa komplety badań. Trafią do osób, które w dniu szczepienia wypełnią krótką kartę konkursową i wpiszą hasło promujące szczepienia, a następnie wrzucą ją do skrzynki ustawionej w punkcie szczepień w budynku I szpitala. Wśród uczestników konkursu pracownicy szpitala codziennie wybiorą dwa najciekawsze hasła. Do ich autorów trafią pakiety badań. W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które przyjdą na szczepienie do szpitala. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani już następnego dnia roboczego.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.