Ten nietypowy pomysł ma zachęć do szczepień i troski o zdrowie. Rejestracja na szczepienia pod nr tel. 59 846 07 00.

Kto i co może wygrać?

Każdy, kto skorzysta ze szczepień przeciwko COVID-19, oprócz bezpieczeństwa zdrowotnego, ma możliwość udziału w konkursie i wygrania bezpłatnego pakietu badań laboratoryjnych. Wśród nich są: morfologia, badanie moczu, określenie poziomu glukozy, stężenia mocznika, kreatyniny, jonogram i gospodarka lipidowa. Komercyjny koszt jednego pakietu to 65 zł.

– Z dbaniem o zdrowie nie warto zwlekać. Szczepienie jest gwarancją, że wszyscy przejdziemy przez pandemię łagodniej, a systematyczne monitorowanie zdrowia poprzez badania daje możliwość szybkiej interwenci w przypadku jakiegokolwiek zachorowania. Zachęcam więc do szczepień i udziału z zabawie – mówi prezes szpitala Andrzej Sapiński.

W konkursie pod hasłem Badanie za szczepienie każdego dnia do wygrania są dwa komplety badań. Trafią do osób, które w dniu szczepienia wypełnią krótką kartę konkursową i wpiszą hasło promujące szczepienia, a następnie wrzucą ją do skrzynki ustawionej w punkcie szczepień w budynku I szpitala. Wśród uczestników konkursu pracownicy szpitala codziennie wybiorą dwa najciekawsze hasła. Do ich autorów trafią pakiety badań. W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które przyjdą na szczepienie do szpitala. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani już następnego dnia roboczego.