Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Seminarium pt.: Aktywność obywatelska osób starszych “Senior Pomorski”

Seminarium pt.: Aktywność obywatelska osób starszych “Senior Pomorski”

Fot. Marek Wałuszko/gdansk.pl

Stowarzyszenie „Podaj Rękę" oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zapraszają do uczestnictwa w seminarium dotyczącym aktywności obywatelskiej osób starszych, które odbędzie się 26 czerwca br. w sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku.

Seminarium dedykowane jest w szczególności osobom decydującym o działaniach podejmowanych w gminie na rzecz seniorów oraz przedstawicielom Rad Seniorów.

Zasadnicza tematyka Seminarium będzie koncentrować się na kwestiach związanych z tworzeniem warunków do pobudzania aktywności obywatelskiej osób starszych w społeczności lokalnej, bezpieczeństwie usług opiekuńczych w modelu międzysektorowym. Podczas seminarium przewidujemy część warsztatową.

Seminarium rozpocznie się o godz. 11:00, zakończenie planowane jest o godz. 15:30. W załączeniu przekazuję program przedsięwzięcia.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w seminarium w terminie do dnia 25 czerwca br. pod nr tel. (58) 32-68-734, lub na adres e-mail: b.balka@pomorskie.eu

Do pobrania:

  1. Zaproszenie
  2. Program
  3. Formularz zgłoszeniowy