Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Seminarium pn. Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej, już 13 grudnia

Seminarium pn. Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej, już 13 grudnia

Akademia Morska w Gdyni oraz  Rada Inteligentnej Specjalizacji Pomorza „Technologie offshore i portowo-logistyczne” zapraszają na seminarium pt. „Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej”.

Seminarium odbędzie się w środę, 13 grudnia 2017 roku, w godzinach 9:30 – 13:00, w Auli im. Tadeusza Meissnera(link is external) (budynek główny Akademii Morskiej w Gdyni, ul. Morska 83, Gdynia).

Celem seminarium jest podsumowanie dotychczasowych rezultatów i działań podejmowanych w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a także nakreślenie dalszych kierunków działań oraz możliwości realizacji przedsięwzięć badawczo-rozwojowych w ramach projektów i programów finansowanych ze źródeł regionalnych, krajowych i europejskich.

Seminarium skierowane jest do podmiotów skupionych Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, w szczególności Inteligentnej Specjalizacji Pomorza „Technologie offshore i portowo-logistyczne” oraz przedstawicieli biznesu i jednostek naukowowo-badawczych zainteresowanych wdrożeniem innowacji w gospodarce morskiej.

Dla uczestników seminarium dostępni będą eksperci w zakresie wybranych instrumentów finansowych ze środków UE dla przedsiębiorstw:

  • Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE.
  • Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Udział w seminarium wymaga potwierdzenia. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: magda.bortkiewicz@cto.gda.pl do dnia 11 grudnia 2017 r.

Agenda seminarium.