Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Samolotem nad piękny modry Dunaj. Wizz Air uruchamia loty do Wiednia

Samolotem nad piękny modry Dunaj. Wizz Air uruchamia loty do Wiednia

Lot

Wiedeń to pierwsze miasto w Austrii, do jakiego będzie można dolecieć z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

 

Węgierski przewoźnik Wizz Air ogłosił zmiany w rozkładzie lotów z gdańskiego lotniska. Oprócz nowego połączenia są również niewielkie korekty w funkcjonujących obecnie lotach.  

 

Z Pomorza nad Dunaj

Pierwszy samolot z Gdańska na lotnisko Schwechat w Wiedniu wystartuje 27 kwietnia 2018 roku. Samoloty będą latać cztery razy w tygodniu w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Lot potrwa około półtorej godziny. Bilety już są dostępne w serwisie rezerwacyjnym przewoźnika.

 

Do filharmonii albo dalej w świat

Połączenie z Austrią to doskonała wiadomość dla miłośników kultury i architektury. Dzięki lotom w piątki i niedziele, możliwe będzie spędzenie weekendu w na koncertach, w muzeach czy na zakupach w Wiedniu. Wiedeński port lotniczy jest również bramą do bardzo szerokiej siatki połączeń linii Austran Airlines, które oferują loty do kilkudziesięciu miast w Europie Centralnej i wielu na całym świecie. Dzięki doskonałym połączeniom kolejowym i autobusowym również dojazd do Bratysławy czy Budapesztu będzie znacznie łatwiejszy.            

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.