Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Salon Płytek Ceramicznych [Fundacja Imienia Szymona Szczepańskiego]

Salon Płytek Ceramicznych [Fundacja Imienia Szymona Szczepańskiego]

Zdjęcie pokazuje salon płytek prowadzony przez Fundację.

 

Fundacja Imienia Szymona Szczepańskiego

Fundacja Imienia Szymona Szczepańskiego działa na rzecz chorych, zwłaszcza dzieci z chorobami nowotworowymi. Powstała w czerwcu 2017 r. po śmierci Synka założycieli Fundacji – Szymonka Szczepańskiego. Podmiot objęty jest wsparciem OWES subregionu południowego.

 

Oferta

W ramach działań Fundacji prowadzony jest Salon Płytek Ceramicznych w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 102, box 5. Można w nim obejrzeć i zakupić płytki, otrzymać wizualizację wnętrza w 3 D przygotowaną w profesjonalnym programie, zakupić wiele innych materiałów budowlanych (np. kleje, fugi, farby, gładzie szpachlowe, płyty gipsowo-kartonowe, armaturę i ceramikę). Wszystkie zakupione materiały są także bezpłatnie dostarczane pod wskazany adres na terenie całej Polski.

 

Jeżeli szukasz materiałów budowlanych, to kupując je w tym salonie możesz wesprzeć chore Dzieci !

 

Informacja:

Salon płytek ceramicznych Fundacji Imienia Szymona Szczepańskiego

Adres: aleja Grunwaldzka 102, 80-244 Gdańsk

Telefon: 501 787 756

Strona internetowa Fundacji: http://fundacjaszymona.pl/