Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/bad7aace-db40-4c17-82ca-515300e7dcd4-scaled.jpg Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”


Nagrodę w tej kategorii otrzymała Pani Krystyna Horbik.

Pani Krystyna to wieloletnia uczestniczką Domu Dziennego Pobytu w Rumi. Jest niezwykle pogodną i aktywną seniorką. Od ponad 3 lat uczestniczy w zawodach sportowych dla seniorów. Jest zaangażowana w szereg zajęć kulturalnych, przygotowywała m.in.: jasełka, czynnie uczestniczy w życiu placówki, włącza się m.in.: w organizację warsztatów, prelekcji czy pogadanek.

Nagrodę – pamiątkowy puchar i dyplom Pani Krystyna odebrała z rąk Pana Pawła Orłowskiego członka Zarządu Województwa Pomorskiego. W uroczystości udział wzieli uczestnicy oraz kadra Domu Dziennego Pobytu w Rumi.

Specjalne podziękowania dla Pani Krystyny złożyli  dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej ks. Janusz Steć, zastępca burmistrza Rumi Pan Marcin Kurkowski, starosta wejherowski Pani Gabriela Lisius.