Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Realizacja zadań Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego

Realizacja zadań Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego

 

  1. Ośrodek w realizacji swoich zadań kieruje się dobrem dziecka i poszanowaniem jego praw.
  2. Ośrodek wykonuje swoje zadania nieodpłatnie.
  3. Godziny otwarcia Ośrodka dla zainteresowanych:

Poniedziałek:

7.45-19.00

Wtorek:

7.45-15.45

Środa:

7.45-15.45

Czwartek:

7.45-19.00

Piątek:

7.45-15.45

  1. Zespół Konsultacyjno – Diagnostyczny Ośrodka

Joanna Abramowicz-Jałoszyńska, pedagog
j.abramowicz@poa-gdansk.pl ; tel. 58 341 46 07 wew. 51

Monika Bereśniewicz, psycholog
m.beresniewicz@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 33

Joanna Ćwikła, pedagog
j.cwikla@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 73

Iwona Homik, pedagog
i.homik@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 71

Jolanta Jażdżewska, pedagog
j.jazdzewska@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 72

Iwona Krejmer, pedagog
i.krejmer@poa-gdansk.p; tel. 58 341 46 07 wew. 31

Izabela Kościuk, psycholog
i.kosciuk@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 52

Agata Czubala, psycholog
a.kulczynska@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 52

Dorota Łuczyńska-Wypych, psycholog
d.luczynska.wypych@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 73

Karolina Mężyk, psycholog
k.mezyk@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 71

Katarzyna Szewluk, pedagog
k.szewluk@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 32

Marzena Szwed, psycholog
marzena.szwed@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 32

Anna Walczak, psycholog
a.walczak@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 32

Katarzyna Wierzbicka, psycholog
k.wierzbicka@poa-gdansk.pl, tel. 58 341 46 07 wew. 31

Julia Wójcik, pedagog
j.wojcik@poa-gdansk.pl; 58 341 46 07 wew. 74

Sebastian Fudala, pedagog
s.fudala@poa-gdansk.pl; tel. 58 341 46 07 wew. 33