Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
QUIZ i nowe Q&A w Polska-Rosja

QUIZ i nowe Q&A w Polska-Rosja

QUIZ

Głównym celem Dnia Europejskiej Współpracy jest pokazanie osiągnięć europejskich regionów i państw współpracujących ponad granicami narodowymi. 

Quiz został przygotowany w języku angielskim i składa się z 12 pytań. W każdym pytaniu tylko jedna z trzech odpowiedzi jest poprawna. Informacje, które pomogą w rozwiązaniu quizu, można znaleźć na stronie internetowej programu, w szczególności w zakładce „O PROGRAMIE”.

Swoją wiedzę o UE i Programie PL-RU będzie można sprawdzić do 02.10.2017 r. Szczegółowe zasady udziału w quizie zostały opisane w regulaminie zamieszczonym pod artykułem.

Dla osób, które otrzymają największą ilość punktów przewidziane są nagrody. Wręczenie nagród nastąpi podczas dnia otwartego Wspólnego Sekretariatu Technicznego, który odbędzie się 05.10.2017 r. w siedzibie WST przy ulicy Głowackiego 14 w Olsztynie.

Link do quizu

Regulamin Quizu

Q&A

Najnowsze Q&A i cały pakiet “Pytań i odpowiedzi” jest dostępny tutaj.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.