Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Praca
Przedsiębiorco! Wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o wsparciu na innowacje dowiesz się on-line. Zapraszamy na webinar

Przedsiębiorco! Wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o wsparciu na innowacje dowiesz się on-line. Zapraszamy na webinar

Fot. pixabay.com

„Porozmawiajmy o biznesie on-line" to wyjątkowy webinar dla przedsiębiorców z Pomorza. Na spotkaniu eksperci opowiedzą m.in. o Pożyczce na innowacje. Wydarzenie organizuje Bank Gospodarstwa Krajowego 30 czerwca 2020 r.

 

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 13.00.

 

Porozmawiajmy o biznesie

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa pomorskiego. W szczególności skierowane jest do startupów i innowatorów zainteresowanych wsparciem zwrotnym na rozwój działalności badawczo-rozwojowej. Webinar podzielony będzie na dwie części. W pierwszej zaprezentowane zostaną dwa produkty finansowe. Pierwszy to Pożyczka na innowacje, która oferowana jest przez Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych. Drugim produktem, o którym będzie mowa, jest Wejście Kapitałowe, którego partnerem i współinwestorem jest Netrix Venture. Część druga spotkania to sesja pytań i odpowiedzi.

Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązuje jednak uprzednia rezerwacja. Formularz zgłoszeniowy na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.