Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Przedsiębiorco! Wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o wsparciu na innowacje dowiesz się on-line. Zapraszamy na webinar

Przedsiębiorco! Wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o wsparciu na innowacje dowiesz się on-line. Zapraszamy na webinar

Fot. pixabay.com

„Porozmawiajmy o biznesie on-line" to wyjątkowy webinar dla przedsiębiorców z Pomorza. Na spotkaniu eksperci opowiedzą m.in. o Pożyczce na innowacje. Wydarzenie organizuje Bank Gospodarstwa Krajowego 30 czerwca 2020 r.

 

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 13.00.

 

Porozmawiajmy o biznesie

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa pomorskiego. W szczególności skierowane jest do startupów i innowatorów zainteresowanych wsparciem zwrotnym na rozwój działalności badawczo-rozwojowej. Webinar podzielony będzie na dwie części. W pierwszej zaprezentowane zostaną dwa produkty finansowe. Pierwszy to Pożyczka na innowacje, która oferowana jest przez Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych. Drugim produktem, o którym będzie mowa, jest Wejście Kapitałowe, którego partnerem i współinwestorem jest Netrix Venture. Część druga spotkania to sesja pytań i odpowiedzi.

Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązuje jednak uprzednia rezerwacja. Formularz zgłoszeniowy na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.