Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

POŻYCZKA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

POŻYCZKA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. powołany został z inicjatywy Samorządu Województwa Pomorskiego w 2004 roku. To wówczas nakreślona została przez władze województwa misja, którą niezmiennie realizujemy do dziś. Fundusz wspiera mikro i małych przedsiębiorców, ułatwiając im dostęp do finansowania dłużnego, w drodze udzielania pożyczek na cele związane z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsięwzięć i inicjatyw służących rozwojowi przedsiębiorczości, w tym z dziedziny ekonomii społecznej, realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Pożyczka NGO
• do 200.000,- zł       
• okres spłaty do 60 m-cy
• oprocentowanie 3,5% w skali roku     
• prowizja 1,5%

Na co można przeznaczyć pożyczkę:

na cele związane z realizacją projektów współfinansowanych ze środków europejskich oraz środków pochodzących z organizacji międzyrządowych, rządowych i prywatnych, służących rozwojowi przedsiębiorczości w województwie pomorskim, w tym również z dziedziny ekonomii społecznej.

Kto może skorzystać ze środków:
Organizacje pożytku publicznego posiadające pozytywną rekomendację Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pożyczkowej