Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Pożyczki

Pożyczki

 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu epidemii COVID-19, w bieżącej ofercie Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. wprowadziliśmy szereg zmian ułatwiających pozyskanie i wykorzystanie wsparcia. Zaplanowaliśmy także zupełnie nowe produkty.

 

Aktualna oferta pożyczkowa    Ułatwienia dla obecnych klientów

 

Poniżej znajduje się oferta pozostałych wspieranych przez Samorząd Województwa Pomorskiego instytucji, które oferują wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości na terenie województwa pomorskiego.

 

  

 
 

UWAGA:  
Województwo Pomorskie wyraziło kierunkową zgodę na złagodzenie niektórych warunków wsparcia udzielonego przed 31 marca 2020 r.

Jeśli spłacasz pożyczkę udzieloną z naszych środków, dopytaj o szczegóły u pośrednika finansowego.