Kultura
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/01/Scena-ze-spektaklu-Pelnia-szczescia.jpg Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z twórcami spektaklu „Pełnia szczęścia”

Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z twórcami spektaklu „Pełnia szczęścia”

Scena ze spektaklu „Pełnia szczęścia”. Mat. prasowy Teatru Wybrzeże
24.01.2022
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
24.01.2022

„Pełni szczęścia” poświęcony będzie 57. Dyskusyjny Klub Teatralny. Wezmą w nim udział spektaklu Adam Orzechowski oraz zespół aktorski Teatru Wybrzeże. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia 2022 r. około godz. 21.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp – wolny.

Celem DKT jest stworzenie miejsca otwartej wymiany zdań pomiędzy publicznością, twórcami i współtwórcami spektaklu. Jego organizatorzy chcą nie tylko stworzyć widzom możliwość skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy o przedstawieniu, ale także sprowokować do podjęcia szerszej, wychodzącej poza ramy teatru, dyskusji.

Wszyscy uczestnicy DKT otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 30 zł na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu.

*  *  *

„Pełnia szczęścia”

Ellen i Tom są szczęśliwym, bezdzietnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Bezdzietnym z wyboru. Ich życie naznaczają racjonalne wybory, błyskotliwe kariery i przekonanie o własnym szczęściu. Pewnego wieczoru składa im wizytę Mara, najlepsza przyjaciółka Ellen, podobnie jak oni, kobieta sukcesu. Ta wizyta, a w zasadzie pewna nie do końca moralna propozycja, z jaką przychodzi Mara wywróci uporządkowane życie całej trójki i skonfrontuje ich z emocjami, których dotąd skutecznie unikali.

Autorzy sztuki: Charles den Tex, Peter de Baan
Przekład: Małgorzata Semil
Reżyseria: Adam Orzechowski
Scenografia: Magdalena Gajewska
Muzyka: Filip Kaniecki alias MNSL

W spektaklu występują:
Małgorzata Brajner – Ellen,
Sylwia Góra-Weber – Mara,
Marek Tynda – Tom.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.