Kultura
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/03/Scena-ze-spektaklu-Seks-dla-opornych.jpg Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z aktorami spektaklu „Seks dla opornych”

Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z aktorami spektaklu „Seks dla opornych”

Scena ze spektaklu „Seks dla opornych”. Mat. prasowy Teatru Wybrzeże
08.03.2022
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
08.03.2022

Spektaklowi „Seks dla opornych” poświęcony będzie 58. Dyskusyjny Klub Teatralny. Wezmą w nim udział aktorzy Teatru Wybrzeże: Dorota Kolak i Mirosław Baka. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 12 marca 2022 r. o godz. 20.45 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp – wolny.

Celem DKT jest stworzenie miejsca otwartej wymiany zdań pomiędzy publicznością, twórcami i współtwórcami spektaklu. Jego organizatorzy chcą nie tylko stworzyć widzom możliwość skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy o przedstawieniu, ale także sprowokować do podjęcia szerszej, wychodzącej poza ramy teatru, dyskusji.

Wszyscy uczestnicy DKT otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 30 zł na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu.

*  *  *

„Seks dla opornych”

Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz „Seksu dla opornych”, meldują się w modnym hotelu z misją niemal rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata odcisnęły na nich swoje piętno, dołożyła się do tego trójka dzieci, stres i codzienna rutyna. Czy jeszcze sprostają wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom, jakie podsuwa im autorka wyrafinowanego poradnika, mającego uratować ich więź? Czy Karol jest rzeczywiście gotowy na widok swojej pięćdziesięcioletniej żony, matki ich dzieci, ubranej w seksowne lateksowe wdzianko?

Autor sztuki: Michele Riml
Przekład: Hanna Szczerkowska
Reżyseria: Krystyna Janda
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Kostiumy: Małgorzata Domańska
Asystent scenografa: Małgorzata Domańska
Światło: Adam Czaplicki, Adam Kłosiński

W spektaklu występują: Dorota Kolak (Barbara) oraz Mirosław Baka (Karol).

Prapremiera spektaklu miała miejsce 20 stycznia 2012 r. na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz 12 lutego 2012 r. w warszawskim Teatrze Polonia.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.