Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Podróż ze Słupska do Trójmiasta będzie tańsza! Nowe ceny biletów kolejowych

Podróż ze Słupska do Trójmiasta będzie tańsza! Nowe ceny biletów kolejowych

Pociąg Pol Regio

Spółka PolRegio wprowadza nową taryfę dla połączeń ze Słupska do Gdańska. Bilety będą tańsze niż dotychczas.

 

Nowe ceny biletów będą obowiązywać już od piątku, 15 grudnia 2017 r.

 

Bilet Dobrych Relacji

Wraz z nowym rozkładem jazdy obsługę pociągów kursujących pomiędzy Słupskiem a Trójmiastem przejęła spółka PolRegio. Wcześniej pasażerów woziła trójmiejska SKM, a bilet kosztował 17,50 zł. Teraz ceny biletów będą niższe. Bilet jednorazowy do Gdyni będzie kosztował 16 zł. Zachowane zostały wszystkie ulgi, więc uczniowie czy seniorzy zapłacą jeszcze mniej. Promocyjna taryfa dotyczy również biletów miesięcznych. Na przykład najdroższy bilet będzie kosztować 275 zł.  Bilety będą dostępne w kasach biletowych, biletomatach, u obsługi pociągu oraz w aplikacjach mobilnych. 

  

Wspólny bilet PR-SKM

Pasażerowie podróżujący ze Słupska do stacji położonych na linii SKM pomiędzy Gdynią a Gdańskiem Śródmieście, na których bezpośrednie pociągi PolRegio nie zatrzymują się, mogą korzystać z biletów „Wspólny przejazd”. Jest to promocyjna oferta, w której cena biletu jest o 5 proc. niższa od podstawowej ceny wynikającej z taryfy stosowanej przez przewoźników.

 

Honorowanie biletów

Od 10 grudnia do 10 stycznia 2018 r. PolRegio honoruje bilety okresowe wydane przez PKP SKM w Trójmieście. Dzięki temu osoby podróżujące pomiędzy Lęborkiem a Gościcinem Wejherowskim mogą korzystać z dowolnego pociągu.  

Cennik biletów jednorazowych i miesięcznych dla odcinka Słupsk – Gdynia Główna na stronie spółki PolRegio

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.