Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/2536ab8f-4a42-45a6-b192-5d8262babb58.jpg Opieka nad osobami starszymi [Spółdzielnia Socjalna Klemens]

Opieka nad osobami starszymi [Spółdzielnia Socjalna Klemens]

Zdjęcie przedstawia wejście do Klubu Senior + w którym usługi oferują pracownicy Spółdzielni.

 

Spółdzielnia Socjalna Klemens 

Spółdzielnia powstała z inicjatywy Gminy Rzeczenica i Stowarzyszenia „Zawsze Razem” w Gwieździnie, a także z pomocą Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie.

 

Usługi

Spółdzielnia w ramach swojej działalności prowadzi Klub Senior+ w Międzyborzu. Jest to dom dziennego pobytu dla osób starszych w powiecie człuchowskim. 

Opiekę na osobami starszymi w Klubie sprawują pracownicy Spółdzielni Socjalnej Klemens, czyli byli uczestnicy Centrum Integracji Społecznej „Szansa” w Pieniężnicy.

 

Informacja

Spółdzielnia Socjalna Klemens

Adres: Międzybórz 19, 77-304 Rzeczenica

Telefon: 535 215 211

Email: s.klemens@wp.pl