Turystyka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/07/Bazylika-Mariacka-w-Gdansku.jpg Odkryj tajemnice Gdańska z przewodnikiem. Wystarczy zapisać się na Pomorskie Tours

Odkryj tajemnice Gdańska z przewodnikiem. Wystarczy zapisać się na Pomorskie Tours

Bazylika Mariacka w Gdańsku. Mat. prasowy PROT
07.07.2022
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
07.07.2022

Z początkiem wakacji Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wystartowała z projektem Pomorskie Tours. To cykl jednodniowych wycieczek z przewodnikiem po Głównym Mieście w Gdańsku. Zwiedzanie odbywać się będzie w języku polskim albo angielskim. W przyszłości planowane jest także poznawanie innych miejsc naszego regionu.

Pomorskie Tours to nowy projekt turystyczny i nowość na lokalnym rynku. Pakiety oraz wycieczki jednodniowe powstały z myślą o turystach, którzy chcą poznać nasz region pod okiem profesjonalnych przewodników.

Co jest w ofercie?

Na razie w ramach Pomorskie Tours oferowane jest odkrywania tajemnic Gdańska i poznawanie ciekawych zakamarków Głównego Miasta.

– W przyszłości planujemy wycieczki do innych miejsc, dzięki którym będzie można odkryć piękno regionu i zanurzyć się w jego historii. Na spacery i wycieczki zapraszamy nie tylko turystów z Polski i zagranicy, ale też mieszkańców Trójmiasta – mówi Magdalena Sokołowska, product manager PROT.

Zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim odbywa się w piątki o godz. 16.00, a w języku angielskim w soboty o godz. 15.00. Zakupu można dokonać on-line na stronie internetowej Pomorskie Tours oraz w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej w Bramie Wyżynnej w Gdańsku.

Wycieczki od A do Z

Ideą projektu Pomorskie Tours jest kompleksowa obsługa turystów w zakresie jednodniowych pakietów wycieczkowych, jak również kreowanie oferty turystycznej zgodnie z oczekiwaniami gości przybywających do naszego regionu.

– Naszym celem jest organizacja wycieczek od A do Z. W przypadku wycieczek objazdowych chcemy zapewnić nie tylko opiekę profesjonalnych przewodników, ale także transport na miejsce, bilety wstępu. Na naszej stronie Pomorskie Tours gość będzie miał możliwość zakupienia kompleksowej usługi, by o nic nie musiał się martwić – dodaje Magdalena Sokołowska.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.