Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy”

Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy”

Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy"

Szanowni Państwo,

Znamy już finalistów konkursu o statuetkę Gryfa Gospodarczego!

Komisja Konkursowa złożona z członków Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości spośród licznych nadesłanych zgłoszeń wyłoniła finalistów. Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali finałowej w dniu 19 września br. w Dworze Artusa. 

Kapituła Konkursu przyzna również statuetkę Gryfa Gospodarczego w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom – konkursie prowadzonym od kilku lat przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, od tego roku połączonym z konkursem Gryf Gospodarczy. 

Media, które objęły patronatem Nagrodę Pomorską, przyznają i wręczą także GRYFA MEDIALNEGO.

Tegoroczna, 19. edycja Gryfa Gospodarczego 2018 służy uhonorowaniu pomorskich firm, które wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami na współczesnym konkurencyjnym rynku. Warto podkreślić, że jest to nagroda z długoletnią tradycją, dobrze rozpoznawalna i ceniona przez przedsiębiorców w naszym regionie.