Środowisko
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/02/garbage-2729608_1920.jpg Nadchodzi czas składania deklaracji BDO. Na specjalnym szkoleniu dowiesz się, jak to prawidłowo zrobić!

Nadchodzi czas składania deklaracji BDO. Na specjalnym szkoleniu dowiesz się, jak to prawidłowo zrobić!

Fot. pixabay.com
13.02.2024
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
13.02.2024

Jak co roku w marcu przedsiębiorcy muszą złożyć deklaracje BDO. Prawidłowe wypełnienie deklaracji nie jest jednak łatwe. Jak to zrobić, aby uniknąć problemów i korekt? O tym będą przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się na specjalnym szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się 20 lutego 2024 r. w sali „Niebo Polskie” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Czas na deklaracje BDO

W 2024 roku termin składania sprawozdań dotyczących opłaty produktowej upływa 15 marca. Mimo, że jest to już kolejny rok z deklaracjami, w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców ma problem z prawidłowym wypełnieniem skomplikowanych dokumentów.

– Dlatego chcemy wyjść naprzeciw przedsiębiorcom i organizujemy specjalne spotkanie szkoleniowe poświęcone tematowi deklaracji BDO – mówi Krzysztof Pałkowski, dyrektor Departamentu Środowiska i Rolnictwa UMWP.

O czym będzie mowa?

Szkolenie da odpowiedzi

Spotkanie poprowadzą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Będzie mowa m.in. o tym jak złożyć wnioski BDO i jak je aktualizować. Poruszony zostanie również temat związany z opłatami.

– Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie, rozwiać wszystkie wątpliwości – zapowiada dyrektor Pałkowski.

Podczas spotkania będzie możliwość indywidualnych konsultacji oraz złożenia wniosku lub sprawozdania.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2024 r. w sali „Niebo Polskie” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Początek o godzinie 10:30. Dla tych, którzy nie mogą przybyć osobiście, szkolenie będzie prowadzone w formule on-line na platformie ZOOM. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.