Kultura
Duet Michał Saidowski i Krzysztof Paul

Muzyczny duet Saidowski & Paul. Kameralny koncert online

Mat. prasowy CKiS w Tczewie
28.04.2021
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
28.04.2021

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do obejrzenia i wysłuchania transmisji koncertu online. Gitarowe brzmienia i akustyczne aranżacje utworów zaprezentuje duet Saidowski & Paul.

Transmisja rozpocznie się w piątek, 30 kwietnia 2021 r. o godz. 19.00 na kanale YouTube CKiS w Tczewie. Link dostępny jest TUTAJ.

Akustyczny projekt

Duet Michał Saidowski i Krzysztof Paul to gitarowe brzmienia połączone z akustycznymi aranżacjami utworów. Muzycy znają się od lat, ale muzyczną współpracę rozpoczęli w 2014 r.

– Wzięliśmy wówczas na warsztat utwory znane bardziej lub mniej. Z czasem do naszego duetu dołączyła sekcja rytmiczna, tworząc regularny rockowy zespół: najpierw Drive, a ostatecznie Jamertal. Jamertal ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów, zarejestrowanych na dwóch krążkach – mówi Michał Saidowski.

Saidowski & Paul do tej pory zagrali wiele kameralnych koncertów. Duet można było oglądać swego czasu także w telewizji, w jednym z popularnych programów z cyklu talent-show. Obecnie Michał Saidowski jest gitarzystą w zespole Golden Life, a Krzysztof Paul współpracuje z artystami z całej Polski.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.