Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/b39ad980-df6c-4fec-8f17-45711a3937c5.jpg Międzynarodowe Targi Importu w Chinach – China International Import Expo (CIIE) 5-10 listopada 2018 r.

Międzynarodowe Targi Importu w Chinach – China International Import Expo (CIIE) 5-10 listopada 2018 r.

W imieniu naszych partnerów z Szanghaju zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Importu w Chinach – China International Import Expo (CIIE).

Targi odbędą się po raz pierwszy w Krajowym Centrum Konferencyjno-Wystawowym w Szanghaju w dniach 5 – 10 listopada 2018 roku.

Targi zapowiedział Prezydent Chin – Xi Jinping podczas międzynarodowego Forum Pasa i Szlaku.  To wydarzenie to ważny krok ku liberalizacji handlu i otwarciu chińskiego rynku na artykuły importowane. Chińscy organizatorzy gwarantują obecność agentów handlowych, dystrybutorów i przedstawicieli sieci zakupowych. Zgodnie z szacunkami targi mają przyciągnąć około 150 000 ekspertów zakupowych z ponad 100 krajów i regionów.

Planowane są dwie sekcje wystawowe:

– pawilon krajowy – goszczący państwa i regiony zaproszone przez stronę chińską, przeznaczony jedynie na prezentację (bez możliwości sprzedaży)

– sektor biznesowy  – skupiony wokół obszarów tematycznych: elektronika i urządzenia; moda; akcesoria i towary konsumpcyjne; samochody; inteligentne technologie; żywność i produkty rolne; wyposażenie medyczne i opieka medyczna oraz handel usługami.

Przedstawiciele miasta Szanghaju mają nadzieję na liczny udział oraz efektywną współpracę przedsiębiorców z miast i regionów partnerskich, w tym zwłaszcza z województwa pomorskiego.

Warto wspomnieć, iż inicjatywa targów importu spotkała się z szerokim uznaniem oraz przyjęto już ogromną ilość zgłoszeń.

Oficjalnie termin rejestracji upływa 30 czerwca, ale radzimy dokonać zgłoszenia wcześniej.

Przedstawiciele miejskiego Biura Współpracy Zagranicznej Szanghaju otrzymali informację od organizatora targów, że zostały wolne miejsca jedynie w trzech branżach (elektronika i urządzenia,  wyposażenie medyczne i opieka medyczna oraz handel usługami).

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w targach, uprzejmie prosimy o kontakt i przekazanie informacji do Urzędu Marszałkowskiego (e.jagodzinska@pomorskie.eu , 583268707). Przekażemy informacje partnerom z Szanghaju w celu przygotowania jak najlepszej i najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb oferty.

Międzynarodowe Targi Importu w Chinach (China International Import Expo, CIIE) są wspólną inicjatywą Ministerstwa Handlu Chińskiej Republiki Ludowej oraz Rządu Ludowego Miasta Szanghaj organizowaną przy wsparciu ze strony organizacji międzynarodowych, w tym Światowej Organizacji Handlu, Konferencji Narodów Zjednoczonych do spraw Handlu i Rozwoju oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego. Organizatorem targów jest biuro CIIE i Krajowe Centrum Konferencyjno-Wystawowe w Szanghaju

 

Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie http://www.ciie.org/.