Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/c918d4aa-21ea-4d1f-b864-e406f2ecb512.jpg MDW E70 na 31. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

MDW E70 na 31. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

Swoje produkty zaprezentowało kilkaset firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dyscyplin aktywnego wypoczynku związanych z wodą. W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 400 wystawców oraz ponad sto jachtów i łodzi. Obecni byli wystawcy z Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Holandii, Łotwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycji wystawców towarzyszyły spotkania z największymi gwiazdami sportów wodnych: olimpijczykami, zawodnikami regatowymi, podróżnikami i odkrywcami. W tym roku po raz pierwszy otwarty został Salon Podwodna Przygoda. Podczas targów swój jubileusz 60-lecia świętował Magazyn Sportów Wodnych ŻAGLE.

W halach targowych można było poczuć gorącą atmosferę nadchodzącego lata. Obok pięknych i luksusowych jachtów i łodzi, pontonów, RIBów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających, można było obejrzeć akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Zaprezentowano bogatą ofertę producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej. Regiony turystyczne z kraju i zagranicy przedstawiły swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie. Na targach promowano również wodne szlaki turystyczne, czartery, akweny żeglarskie, mariny oraz ciekawe miejsca do uprawiania sportów wodnych. 

Targi WIATR i WODA, to także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących. W ciągu czterech dni odbywały się wykłady, pokazy oraz atrakcje dla najmłodszych gości. Jak co roku podsumowano dokonania w branży turystycznej.

Na targach nie zabrakło również stoiska promocyjnego Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 prezentującego walory turystyczne drogi wodnej łączącej Odrę z Zalewem Wiślanym. Stoisko MDW E70 cieszyło się dużym zainteresowaniem gości, których pozytywnie zaskoczył nowy wizerunek ekspozycji z mapą przebiegu drogi wodnej oraz filmem promocyjnym.