Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

MDW E70 na 26. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

MDW E70 na 26. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

To nowe, właśnie ustanowione rekordy Targów WIATR i WODA do których w wymierny sposób przyczyniło się stoisko polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, które dzięki ciekawej aranżacji przyciągało całe rodziny szukające alternatywy na spędzenie najbliższych wakacyjnych urlopów.  

Nasza oferta została również docenione przez Wiceminister infrastruktury i rozwoju p. Dorotę Pyć, kóra zaszczyciła swoją obecnością stoisko międzywojewódzkiwgo przedsięwzięcia.

Tegoroczne Targi WIATR i WODA były największą w historii prezentacją oferty polskich firm z branży przemysłu jachtowego – znakomitych producentów zaawansowanych technologicznie wyrobów, zdobywających światowe rynki. Były też wielkim żeglarskim świętem, forum wymiany opinii i doświadczeń amatorów sportów wodnych, a także ważnym wydarzeniem z udziałem gwiazd sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców, imprezą która pobudza zainteresowania różnymi formami turystyki i krajoznawstwa.