Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

MDW E70 na 21 targach BOATSHOW 2019 w Łodzi

MDW E70 na 21 targach BOATSHOW 2019 w Łodzi

Imprezy towarzyszące targom BOATSHOW stworzyły okazję do zaprezentowania bloków edukacyjnych, prelekcji, warsztatów oraz przedstawienia oferty najnowszych produktów turystycznych m.in. przez samorządy i firmy czarterowe. Panele tematyczne prezentowały również najciekawsze trasy dla żeglarzy w Europie i na świecie, szkolenia z zakresu meteorologii, nawigacji i marketingu.

Targi BOATSHOW umożliwiły spotkanie firm przemysłu jachtowego z handlowcami krajowymi i zagranicznymi oraz odbiorcami indywidualnymi. Uczestnikami targów były osoby z różnych regionów Polski i zagranicy. 

Na targach nie zabrakło również stoiska promocyjnego Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Prezentowano na nim walory turystyczne drogi wodnej łączącej Kostrzyn n. Odrą z Zalewem Wiślanym. 

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających.