Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Kultura
Masz ciekawe zdjęcia z Pomorza? Wyślij je na konkurs Gdańsk Press Photo 2020

Masz ciekawe zdjęcia z Pomorza? Wyślij je na konkurs Gdańsk Press Photo 2020

Gdynia - Zakończenie Rejsu Niepodległości. Zdjęcie z konkursu Gdańsk Press Photo 2019. Fot. Dominik Werner

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w XXIV Pomorskim Konkursie Fotografii Prasowej im. Zbigniewa i Macieja Kosycarzy „Gdańsk Press Photo 2020'.W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonalni fotografowie, jak i amatorzy.

 

Zdjęcia w postaci plików cyfrowych należy nadsyłać do 30 czerwca 2020 r., do siedziby Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, ul. Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk, z dopiskiem „Gdańsk Press Photo 2020″.

 

Sześć kategorii tematycznych

W konkursie mogą wziąć udział fotoreporterzy i fotograficy zamieszkali lub wykonujący pracę na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wysłać można wyłącznie zdjęcia, które do tej pory nie były zgłaszane w innych konkursach, wykonane w okresie od 1 kwietnia 2019 do 30 czerwca 2020 roku. Do nagrody Gdańsk Press Photo 2020 można zgłosić pojedyncze fotografie, a także fotoreportaże w sześciu kategoriach:

  • wydarzenie,
  • ludzie,
  • kultura,
  • sport,
  • życie i świat wokół nas,
  • fotografia spoza regionu.

Maksymalna liczba zdjęć zgłaszanych przez jedną osobę to 40 sztuk. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz dyplomy.

Jury obradować będzie 4 sierpnia 2020 r., a zaraz po posiedzeniu  zostaną ogłoszone wyniki konkursu. Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas otwarcia głównej wystawy 3 września 2020 r. o godz.17.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku, ul. Korzenna 33/35. W przypadku zmiany terminu uroczystości, informacja pojawi się na stronie Nadbałtyckiego Centrum Kultury.

Konkurs jest organizowany pod patronatem marszałka województwa pomorskiego oraz prezydentów Gdańska, Sopotu i Gdyni.

 

Do pobrania:

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.