Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Lokalne Forum Międzysektorowe w Żukowie

Lokalne Forum Międzysektorowe w Żukowie

Lokalne Forum Międzysektorowe Gminy Żukowo - 11.09.2018r., godzina 17:00, Strefa Kultury w Chwaszczynie

Początek o godzinie 17:00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie (adres: ul. Żeromskiego 9, Chwaszczyno). Spotkanie skierowane będzie do przedstawicieli lokalnego samorządu, biznesu, jak i organizacji pozarządowych.

Będzie to pierwsze Forum dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) łączące trzy sektory: biznes, ngo i samorząd. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: Społeczna odpowiedzialność biznesu w wymiarze lokalnym”.

Uczestnicy porozmawiają o tym, czym jest CSR i zrównoważone relacje, dlaczego warto współpracować, jak to wygląda w praktyce. Odbędzie się również  panel dyskusyjny z udziałem lokalnych przedsiębiorców, samorządu i organizacji pozarządowych, podczas którego będzie można poznać różne wymiary współpracy lokalnej.