Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Konsultacje SRWP 2030 – komunikat w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Konsultacje SRWP 2030 – komunikat w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemicznym, zmuszony jestem przełożyć wszystkie zaplanowane na kwiecień br. wydarzenia związane z konsultacjami społecznymi projektu Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030. O nowych terminach (m.in. konferencji subregionalnych) poinformuję Państwa najszybciej jak będzie to możliwe. Rozważam także możliwość przedłużenia konsultacji społecznych (obecny termin ich zakończenia to 30 czerwca br.) – decyzję tę podejmie w odpowiednim czasie Zarząd Województwa Pomorskiego na podstawie analizy bieżącej sytuacji.

Zachęcam natomiast Państwa do przesyłania uwag i spostrzeżeń do projektu Strategii w formie pisemnej – najlepiej za pomocą formularza dostępnego na www.strategia2030.pomorskie.eu (zakładka konsultacje społeczne). Wszystkie Państwa komentarze zostaną szczegółowo przeanalizowane i rozważone.

 

Z poważaniem,

Mieczysław Struk

Marszałek Województwa Pomorskiego