Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Konsultacje na temat partnerstwa Clean Energy Transition Partnership w programie Horyzont Europa

Konsultacje na temat partnerstwa Clean Energy Transition Partnership w programie Horyzont Europa

Celem tych konsultacji jest uzyskanie opinii zainteresowanych stron i obywateli UE na temat proponowanego partnerstwa na rzecz transformacji czystej energii w ramach przyszłego programu badań i innowacji Horyzont Europa (2021–2027). Konsultacje potrwają do 31 sierpnia. Zachęcamy do udziału!

Wypełnij ankietę

Partnerstwo przyspieszy transformację energetyczną we wszystkich jej wymiarach: umożliwi wspólne programy badań i innowacji od poziomu regionalnego aż po poziom globalny, wspierane przez przemysł, organizacje publiczne i obywatelskie, dzięki czemu Europa będzie liderem innowacji w dziedzinie energii i ostatecznie stanie się pierwszym kontynentem neutralnym dla klimatu.

 

Materiały ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.