Kultura
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/08/karuzela_gna.jpg Chór Music Everywhere. Fot. mat. prasowe chóru

Karuzela z przebojami polskiej muzyki rozrywkowej. Chór Music Everywhere w Teatrze Muzycznym

Chór Music Everywhere. Fot. mat. prasowe chóru

Chcesz posłuchać znanych utworów, jak „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”? Wsiądź na karuzelę i udaj się w muzyczną podróż. Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów to ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń.

Koncert największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Chóru Music Everywhere pod dyrekcją Beaty Śnieg odbędzie się 22 sierpnia 2021 r. o godz. 20 w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Karuzela gna

W najnowszym projekcie „Karuzela gna” młodzi artyści miksują rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Dzięki półtorarocznej pracy stworzyli niezapomniany show, podczas którego chcą świętować swoje 10-lecie. Po dekadzie wspólnego brzmienia zapewniają, że czas ich uczy pogody. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu „w głośnikach wciąż muzyka gra”.

Chór Music Everywhere

Chór jest ciekawym zjawiskiem na trójmiejskim rynku muzycznym, jak również unikatowym w skali kraju, zaprzeczającym stereotypom chóralistyki. Od lat pozostają wierni swojemu stylowi, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją. Schodząc z niej, powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.

Biorą udział w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Zapraszani przez instytucje kultury i sztuki, uświetniają ważne uroczystości publiczne. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach. Współpracują z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Śpiewali m.in. ze Steczkowską, Piasecznym, Cugowskim, Wyszkoni, Herbutem, Mlynkovą, Cerekwicką, Niemenem, Tomsonem i Baronem.

Więcej informacji znajduje się na stronie Karuzela gna

Karuzela gna, plakat. Fot. mat. prasowe Chóru Music Everywhere

Karuzela gna, plakat. Fot. mat. prasowe Chóru Music Everywhere

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.