Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Hipodromika i zawody jeździeckie dla najmłodszych. Aktywny styczeń na sopockim Hipodromie

Hipodromika i zawody jeździeckie dla najmłodszych. Aktywny styczeń na sopockim Hipodromie

Zawody na Hipodromie

W styczniowe weekendy na Hipodromie w Sopocie miłośnicy jazdy konnej będą mogli się wykazać na krytej ujeżdżalni. 19 - 21 stycznia 2018 r. w trakcie Hipodromiki dorośli powalczą o nagrody w zawodach w skokach. Tydzień później, 26 - 28 stycznia, najmłodsi sprawdzą się podczas Ogólnopolskich Halowych Zawodów Jeździeckich Dzieci i Młodzieży.

 

Wstęp na wszystkie styczniowe zawody jest bezpłatny.

 

Hipodromika z rundą dla pań

Ogólnopolskie zawody w skokach ze specjalną rundą i osobnymi nagrodami dla pań to nowość na sopockim Hipodromie. Cykl zawodów rozpocznie się już 19 stycznia 2018 r., a na finał będziemy musieli poczekać do połowy grudnia 2018 roku. Podczas zawodów odbędą się także mini-targi, których styczniowym motywem przewodnim będzie zdrowie i uroda.

 

Młodzież powalczy o nagrody

W dniach 26 – 28 stycznia w sopockim Hipodromie do rywalizacji staną dzieci i młodzież. Na parkurze, poprzez zawody, młodzi jeźdźcy będą uczyć się zasad dotyczących stroju, które ściśle określa Polski Związek Jeździecki, zasad rywalizacji fair play oraz tego, jak powinien zachowywać się sportowiec na profesjonalnych zawodach. Chodzi o to, by przygotować młodzież do startu w zawodach w przyszłości.

 

Styczniowe zawody – Hipodrom Sopot

Hipodrom Sopot, Hala Pomarańczowa, wejście bramą od ul. Łokietka lub bramką od strony Żabianki.  

Więcej informacji na stronie www.hipodrom.sopot.pl oraz na profilu Hipodromu na Facebooku.

Wstęp: wolny

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.