Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

eForum Przedsiębiorstw już 13 maja – znane wydarzenie w wydaniu online

eForum Przedsiębiorstw już 13 maja – znane wydarzenie w wydaniu online

Choć jubileuszową, piętnastą edycję Forum Przedsiębiorstw przełożyliśmy na 15 grudnia 2020 roku, nie mogliśmy zawieść stałej publiczności konferencji, nic nie oferując w terminie, kiedy zwykle się odbywa. Właściwe wydarzenie postanowiliśmy poprzedzić dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube. 

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” poprowadzi Dagmara Rybicka. W kolejnym o godz. 13.00 – „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” rolę moderatora przejmie Piotr Ciechowicz, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe. 

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy nas przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eForum Przedsiębiorstw:

Informacje dostępne są na stronie Agencji Rozwoju Pomorza