Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Być imigrantem w Wiedniu. Wieczór poetycki Sarity Jenamani [DNI AUSTRII 2017]

Być imigrantem w Wiedniu. Wieczór poetycki Sarity Jenamani [DNI AUSTRII 2017]

Wiersze Sarity Jenamani

Niełatwe życie emigranta i oswajanie nowego miejsca. To tylko niektóre z problemów jakie w swoich wierszach porusza hinduska poetka. Promocja tomu poezji „Inscriptures on sand dunes"

 

Spotkanie poetyckie oraz promocja tomu wierszy odbędzie się 27 października 2017 r. Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Austrii Gdańsk-Sopot-Gdynia.

Życie imigranta w Wiedniu

 

Autorka pochodząca z Indii Sarita Jenamani, w swoich wierszach podejmuje szeroki temat imigracji. Opisuje życie w wielokulturowym mieście jakim jest Wiedeń. Na spotkaniu hinduska opowie o tym, dlaczego zdecydowała się mieszkań w Austrii. Zdradzi również kulisy pisania wierszy. Spotkanie będzie prowadzone w języku niemieckim z tłumaczeniem na język polski.

 

Spotkanie z Saritą Jenamani i promocja tomu wierszy „Inscriptures on sand dunes”

  • 27 października 2017 r., piątek, godz. 20.00
  • Sztuka Wyboru
  • ul. Słowackiego 19
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.