Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Biuro rachunkowe [Fundacja Liczymy Razem]

Biuro rachunkowe [Fundacja Liczymy Razem]

Zdjęcie poglądowe, przedstawiające Panie pracujące w firmie, które siedzą przy biurku.

 

Fundacja Liczymy Razem

Fundacja wspierana jest przez OWES w Debrznie. Jej celem społecznym jest szeroko pojęta reintegracja społeczna. Część swoich zysków Fundacja przekazuje bowiem na wspieranie dzieci i młodzieży. Fundacja prowadzi biuro rachunkowe w Chojnicach. Jej prezesem jest Pani Izabela Gierszewska – wykwalifikowana księgowa.

 

Oferta

Działalność gospodarcza Fundacji obejmuje w szczególności obsługę kadrowo-księgowa firm, instytucji i podmiotów III sektora oraz pozyskiwanie i rozliczanie dotacji.

 

Jeżeli nie wiesz jak przygotować rozliczenia finansowe oraz potrzebujesz doradztwa w sprawie umów o pracę – biuro rachunkowe Fundacji Liczymy Razem służy pomocą ! 

 

Informacja:

Fundacja Liczymy Razem

Adres: ul. Malinowa 36, 89-600 Chojnice

Telefon: 791 817 432

Email: razemliczymy@gmail.com