Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/75489180-962f-479d-813b-8b59cc79c93d.jpg Bezpłatne doradztwo dla gdyńskich firm w ramach Falochronu dla biznesu

Bezpłatne doradztwo dla gdyńskich firm w ramach Falochronu dla biznesu

Konsultacje będą się odbywać zdalnie na podstawie indywidualnego vouchera. Projekt koordynuje Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Dodatkowo specjalistyczne portale oferują również bezpłatne szkolenia online z założeń rządowej Tarczy Antykryzysowej.

Gdynia od początku wspiera lokalny biznes w trudnej sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa. Powstał Falochron, czyli szeroki program pomocy mieszkańcom czasie kryzysu. Jednym z jego filarów jest program wsparcia dla gdyńskich przedsiębiorców. Zawarto w nim szereg rozwiązań. Gdyńskie firmy już chętnie korzystają z udogodnień związanych m.in. z czynszami, podatkami czy opłatami lokalnymi. Teraz rusza kolejna forma pomocy.

Zakres usług jest szeroki i skierowany wyłącznie do gdyńskich firm. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych porad w czterech dziedzinach. Chodzi o doradztwo prawne, podatkowe, finansowe oraz biznesowe. Każdy, kto chciałby skorzystać z tego rodzaju wsparcia, musi się zgłosić do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Więcej informacji bezpośrednio na stronie