Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Akcja #wspieramy szpitale

Akcja #wspieramy szpitale

Pomysł akcji #wspieramyszpitale narodził się w połączonym zespole firm Rhenus Office Data oraz G1ant. Partnerzy współpracujący na co dzień w obszarze automatyzacji i robotyzacji procesów postanowili znaleźć rozwiązanie palącego problemu: jak chronić medyków?

Wdrożenie automatycznego procesu rejestracji poszerzonego o pytania pre-selekcyjne dotyczące możliwego kontaktu z wirusem znacząco ułatwią decyzje co do zastosowanej procedury w przypadku pacjenta oraz zmniejszą ryzyko zarażenia wirusem.

Koszt wdrożenia pełnego zautomatyzowanego procesu dla szpitala to koszt sięgający nawet 40.000 złotych. Rhenus Data Office oraz G1ant zrezygnowały z wynagrodzenia i zainstalują system w dowolnie wskazanym szpitalu za 4.000 złotych.

Przykładem udanego wdrożenia robotycznego pomagającego w walce z pandemią koronawirusa jest Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Robot skrócił istotnie czas oczekiwania na przyjęcie na oddział, gdyż proces rejestracji skrócony jest do minimum. Od teraz technologia RPA jako cyfrowy asystent pomaga personelowi w Izbie Przyjęć 24 godziny na dobę.

Wystarczy wpłata 4.000 złotych na stronie https://zrzutka.pl/roboty-dla-szpitali by szpital z Państwa okolicy otrzymał robota, który zapobiega zakażeniom.

Więcej informacji na stronie  https://www.wspieramyszpitale.pl/