Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na webinary

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na webinary

 • Praktyczne porady jak zabezpieczyć majątek przedsiębiorcy – bezpłatny webinar, 28 maja
  Zapraszamy na 1-godzinny bezpłatny Webinar, podczas któego zaprezentujemy praktyczne porady związane z zabezpieczeniami majątku firmy z punktu widzenia samych przedsiębiorców. Prowadzący omówią i podpowiedzą, jak uchronić się przed skutkami błędów, zabezpieczyć przed kryzysami czy innymi wypadkami losowymi wpływającymi na prowadzenie firmy. Webinar odbędzie się 28 maja w godz. 10.00 – 11.00.
   
 • RZECZYWISTOŚĆ BIZNESOWA VUCA*, czyli jak pracować i motywować w trudnych czasach 
  Zapraszamy na webinar szkoleniowy,  którego celem jest wsparcie w pracy, w środowisku trudnych wyzwań –  ze szczególnym naciskiem na motywowanie podwładnych i współpracowników – poprzez zrozumienie mechanizmów psychologicznych oraz zdobycie konkretnych narzędzi działania. Webinar odbędzie się  trzech terminach: 9, 18, 25 czerwca br.  
  *VUCA Zmienność, Niepewność, Złożoność, Niejednoznaczność  
   
 • Rozwój kompetencji menadżerskich – cykl szkoleń  
  Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na ostatni webinar organizowany w ramach cyklu Rozwój kompetencji menadżerskich. Spotkanie pn.  „Zarządzanie sobą w czasie” odbędzie się  3 czerwca w godz. 9.00-12.00  
   
 • Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych w dobie COVID-19  
  Czterodniowy kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji inspektora  ochrony danych osobowych  zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zagadnienia kursu nawiązują swoją tematyką również  do obecnej sytuacji związanej z COVID-19. Program obejmuje 30 godzin szkoleniowych i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  Termin: 16, 17, 22, 23 czerwca 2020 r.
   
 • Akademia Inspektora Ochrony Danych  
  Akademia Inspektora Ochrony Danych to cykl szkoleń kierowanych  do osób posiadających wiedzę z zakresu prawa ochrony danych osobowych,  inspektorów ochrony danych i specjalistów ds. ochrony danych osobowych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Proponowane przez nas zajęcia poruszają następującą tematykę:
  1. „Audyt zgodności z RODO” – 5 czerwca 
  2. „Analiza ryzyka w RODO” – 24 czerwca 
  3. „Audyt w IT” – 8 lipca  
  Istnieje możliwość udziału w wybranym szkoleniu lub w całym cyklu.
   
 • Jak komunikować się skutecznie nie tylko w trudnym czasie – warsztaty i spotkania poświęcone sztuce komunikacji, prowadzone w języku polskim i angielskim.  
  Cykl warsztatów obejmuje 4 spotkania,  każde po 3,5 godz. Warsztaty  są  prowadzone w sposób interaktywny, łączą  teorię i praktykę za pomocą ćwiczeń, symulacji, analizy filmów i własnych doświadczeń oraz dyskusji i indywidualnej refleksji. Warsztaty prowadzone są na platformie zoom. /The training has interactive nature, it integrates theory and practice through exercises, role-plays, analysis of films and own experiences, discussion and individual reflection. The training will be carried out using the Zoom platform. 
  Przed uruchomieniem cyklów warsztatowych zapraszamy na bezpłatne spotkanie online w języku angielskim  w dniu 26 maja wprowadzające w temat przechodzenia od konfliktu do konstruktywnej rozmowy.

   CYKLE WARSZTATOWE- czerwiec 2020:   

   

więcej…