Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

45 Międzynarodowe Targi BOOT Düsseldorf 2014

45 Międzynarodowe Targi BOOT Düsseldorf 2014

Imprezie towarzyszyć będą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty dot. m. in. turystyki wodnej. Na targach, w ramach podjętej współpracy pięciu województw: lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego zostanie zaprezentowana oferta turystyki wodnej na polskim odcinku drogi wodnej MDWE 70 na specjalnie przygotowanym i wyposażonym w materiały informacyjno – promocyjne stoisku.

W dniu 25 stycznia 2014 r., we współpracy z Niemieckim Związkiem Motorowodnym odbędzie się konferencja skierowana do ok. 200 osób, głównie dziennikarzy, prezesów i przedstawicieli niemieckich stowarzyszeń, klubów motorowodnych i sportów wodnych w celu zaprezentowania oferty turystyki wodnej na polskim odcinku drogi wodnej MDW E70. Wymienione województwa przedstawią pakiety informacyjno-promocyjne z materiałami przygotowanych ofert turystycznych – rekreacji na wodach MDW E70.

Ponadto, we współpracy z przedstawicielami firmy Kunhle Tours oraz województwami: pomorskim i warmińsko – mazurskim, w dniu 20 stycznia 2014 r. odbędzie się konferencja prasowa w celu zaprezentowania powstałych nowych produktów turystycznych obejmujących Pętlę Żuławską, Kanał Elbląski i Zalew Wiślany. Konferencja przewiduje udział zaproszonych dziennikarzy związanych z turystyką wodną, w tym hausboatingiem i sportami wodnymi.