Aktualności

Chcesz zdobyć doświadczenie sceniczne? Te zajęcia są dla ciebie. Impro Teatralne, czyli warsztaty w Teatrze w Oknie

Leszek  Ludwicki
Leszek  Ludwicki. Fot. źródło: https://teatrszekspirowski.pl/

Lubisz występy publiczne? Masz doświadczenie sceniczne, a może dopiero chcesz je zdobyć? Teatr w Oknie przygotował propozycje udziału w niezwykłych warsztatach, które odbywają się w każdy wtorek stycznia 2020 r.

 

Zajęcia prowadzi Leszek Ludwicki.
 

Dla kogo warsztat?


To sztuka tworzenia scen, a nawet całych spektakli komediowych na żywo, bez scenariusza, ale również i takich poruszających emocjonalnie. Dla każdego, kto chce poznać sztukę improwizacji od kuchni, z doświadczeniem dramatycznym i dla tych bez żadnego doświadczenia scenicznego.


Czego nauczysz się na zajęciach?


Uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę dotyczącą podstaw improwizacji teatralnej,  o pracy scenicznej oraz gier improwizowanych i ich reguł, które leżą u podstaw metodologii wybitnego nauczyciela teatru Keith'a Johnstone'a. Poznają i rozwiną swoją kreatywność, a także rozwiną umiejętności miękkie, które przydają się w życiu codziennym poza sceną. A na koniec, jeśli zechcą, to wystąpią w spektaklu krótkich form improwizowanych.

Co dostajesz?

Cotygodniowe zajęcia. Pozytywnie spędzony czas, w przyjaznej atmosferze, dużo śmiechu i potencjalnie nowych odjechanych znajomych. Naukę w najefektywniejszej formie przyswajania, czyli przyjemnej zabawy.

W Stanach zajęcia z impro są bardzo cenione, kursy improwizacji przechodzi wielu scenarzystów, komików, stand-uperów, aktorów i reżyserów, o YouTuberach nam nie wiadomo, ale na pewno może pomóc.

 

O prowadzącym

Leszek Ludwicki – improwizator, aktor, ex-tancerz, teoretyk teatru. Od 12 lat związany z estradą, 9 lat temu zaczął podróż teatralną, zaś od 5 lat działa jako aktywny improwizator. Od 4 lat w zespole Teatru Korkoro. Doświadczenie zbierał w Polsce i Europie u boku doskonałych trenerów, aktorów i reżyserów z całego świata. Laureat i stały bywalec festiwali Improwizacji w całej Polsce. Występuje regularnie w grupach No i Fajnie – Teatr Impro, Let S DUET, exMOVIEmy.

 

Impro Teatralne – warsztaty

  • 14, 21 i 28 stycznia 2020 r., wtorek, godz. 19.00
  • Teatr w Oknie
  • ul. Długa 50/51
  • Gdańsk
  • Info: leszek.ludwicki@korkoro.pl

Opłaty:

  • 200 zł/miesiąc
  • 800zł/5 miesięcy (płatność z góry)
view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości