Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Zupełnie nowe piosenki. Koncert Pawła Domagały w Szekspirowskim

Zupełnie nowe piosenki. Koncert Pawła Domagały w Szekspirowskim

Paweł Domagała

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim w środę, 18 grudnia 2019 r. odbędzie się koncert Pawła Domagały. Podczas kolejnej, czwartej części trasy, artysta – oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru – zaprezentuje kilka piosenek z przygotowywanej właśnie, trzeciej już, płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

 

Jesienna trasa artysty rozpoczęła się 29 września w Mrągowie, a zakończy w drugiej połowie grudnia 2019 r. koncertami w Gdańsku i Wrocławiu. 

 

Aktor i muzyk

Paweł Domagała jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą, obok aktorstwa, największą pasją Domagały jest muzyka.

Jesienią 2016 r. ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status platynowej.  Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł: „1984″. Już dwukrotnie pokryło się platyną!  Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 97 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa „1984 Tour” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 60 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

 

Koncert Pawła Domagały

  • 18 grudnia 2019 r., środa, godz. 20:00
  • Gdański Teatr Szekspirowski
  • ul. Bogusławskiego 1
  • Gdańsk

Zobacz: Gdański Teatr Szekspirowski

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.