Wiadomości

Mikołaje też grają w piłkę nożną. Turniej Do przerwy 0:1 już dzisiaj

Zimowy turniej dzikich drużyn to grudniowa tradycja. Oprócz piłkarskich emocji będą warsztaty dla młodzieży. Na turniej przyjadą również goście z Lechii Gdańsk. Zawody odbędą się w sobotę, 8 grudnia 2018 r. na boisku GOS na gdańskiej Zaspie.

Lubisz piesze wycieczki lub jazdę na rowerze? Weź udział w mikołajkowym Kompasie w Gdyni Karwinach

Jeśli potrafisz posługiwać się mapą i kompasem w sobotę, 8 grudnia 2018 r., nałóż czerwoną czapkę i weź udział w niezwykłym rajdzie na orientację. Dla chętnych do wyboru jest pięć tras pieszych i jedna rowerowa. Na szlaku każdy będzie miał okazję spotkać tajemniczego gościa.

Mikołajki na Pomorzu. Upominki, spektakle i wspólne zabawy [LISTA WYDARZEŃ]

W tym roku w mikołajki dzieci nie będą się nudzić. W wielu miejscowościach województwa pomorskiego będą czekać Mikołaje, upominki, rodzinne warsztaty tworzenia ozdób choinkowych oraz zajęcia sportowe. W miastach zapalone zostaną świąteczne lampki oraz rozświetlone wielkie choinki. Świąteczna atmosfera zagości m.in. w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Słupsku, Wejherowie i Kartuzach.

Nocny marsz na orientację. Harce prezesa odbędą się w lasach w Otominie

Dla chętnych do wyboru 10 tras o różnym stopniu trudności i długości. Wszystkie marsze odbywają się po zmroku w nocy z piątku na sobotę, 14/15 grudnia 2018 r. Tym razem organizatorzy zapraszają do lasów w pobliżu Otomina.

Od 300 metrów do 5 kilometrów. Wybierz dystans dostosowany do wieku i możliwości i weź udział w trzecim biegu z cyklu City Trail w Gdańsku

Dla dorosłych przygotowano dystans 5 km, a dzieci i młodzież mogą wybrać od 300 m do 2 km. Bieg odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia 2018 r. w okolicach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.