Wiadomości

Grają w święta! W drugi dzień Bożego Narodzenia na scenie zobaczymy „Damy i huzary”

Teatr Wybrzeże zaprasza na świąteczną prezentację spektaklu „Damy i huzary albo Play Fredro". Przedstawienie zostanie zagrane w środę, 26 grudnia 2018 r. na Dużej Scenie w Gdańsku.

Maryja jako indiańska dziewczyna? Koncert bożonarodzeniowy Polskiego Chóru Kameralnego

Pięknej muzyki będzie można posłuchać podczas Dorocznego Koncertu Bożonarodzeniowego, 28 grudnia 2018 r. w kościele św. Józefa w Gdańsku. Zabrzmią utwory wybitnego kompozytora Ariela Ramireza i Cezarego Paciorka.

Złota kampania z kolejnymi nagrodami. To był najlepszy projekt zgłoszony do międzynarodowego konkursu

Zespół TOFU Studia został laureatem dwóch nagród w konkursie Creativity International Awards 2018 za projekty graficzne promujące tryptyk „Sąd Ostateczny" Hansa Memlinga. Uroczystość ich wręczenia odbędzie się w środę, 19 grudnia 2018 r. w siedzibie muzeum.

O tym jak można siebie zaprezentować opowie Robert Dolewski. Spotkanie o temetyce filozoficznej w IKM

Czy istnieją filozoficzne metody autokreacji? Na czym polega sztuka opowiadania siebie? Uczestnicy wykładu dowiedzą się, w jaki sposób poprzez retrospekcję oraz szereg nietypowych, literackich zabiegów odnaleźć sens codziennych perypetii i odpowiedzieć na niezwykle ważne, filozoficzne pytanie – kim jestem?

Lubisz oglądać filmy na dużym ekranie? Kino za 12 zł już w ten weekend

Jeżeli lubisz chodzić do kina, nie możesz przegapić takiej okazji. W weekend 15 i 16 grudnia 2018 r. możesz wybrać się na film za wyjątkowo niską cenę.