Aktualności

Największa impreza na orientację w Polsce. 56. Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan

Ponad 1000 uczestników na starcie, punkty kontrolne i walka z własnymi słabościami. Tak zapowiada się jesienna edycja rajdu, który odbędzie się w Kwidzynie i okolicach od 19 do 21 października 2018 r.

Co mają wspólnego kolarstwo i konie? Dowiesz się podczas festynu w Barnowie

Ósma już edycja Hubertusa odbędzie się tradycyjnie w stajni w Barnowie w sobotę, 20 października 2018 r. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci.

Sprawdź swoją kondycję, weź udział w biegu gdańszczan i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce

2,9 tys. koszulek biegowych i do wyboru dystans 3,3 lub 6 km, bieg plażą i alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagan. Tak zapowiada się 10. jubileuszowa edycja Gdańsk Biega, która odbędzie się w sobotę, 20 października 2018 r. Obowiązują zapisy.

Poznasz jednostki pływające z duszą i zwiedzisz jacht, którym podróżował pułkownik Kukliński. Jakie jeszcze atrakcje będą w Gdyni?

Rejs do Gdyni i Sopotu, parada jednostek, koncert szantowy i... tort. Tak zapowiada się tegoroczna jubileuszowa edycja X Zlotu Jachtów z Duszą Próchno i Rdza. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 11 października i potrwa do poniedziałku, 14 października 2018 r.

Dzikie drużyny zagrają na boisku na Zaspie. Kibicuj i zobacz, kto tym razem wygra piłkarskie zmagania?

Jesienna edycja sportowej rywalizacji amatorskich drużyn piłkarskich z cyklu Do Przerwy 0:1 odbędzie się na boisku przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku sobotę, 13 października 2018 r. W rywalizacji wezmą udział sześcioosobowe zespoły.

Ruszają eliminacje do halowych zawodów JumpOFF w sopockim Hipodromie. Przyjdź i kibicuj swoim faworytom

Imprezy w Hipodromie Sopot odbywają się nie tylko latem. Już w ten weekend, 6 i 7 października 2018 r., ruszają eliminacje to do jesienno-zimowych halowych zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody JumpOFF.

Poznali smak żeglarskiej przygody. W dziewiętnastu rejsach wzięło udział ponad 500 uczniów [POMORZE NA MORZE]

Akacja Pomorze na Morze trwała tydzień. Uczniowie pomorskich szkół pływali po Zatoce Gdańskiej na legendarnym pokładzie „Zawiszy Czarnego". Samodzielnie stawiali i zwijali żagle, myli pokład i pomagali kapitanowi w cumowaniu. Była też okazja do zwiedzania jednostki i poznania jej historii.

Baw się z mapą w Parku Reagana. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację już w niedzielę

Spędź zdrowo niedzielne przedpołudnie i odpocznij wśród drzew. A do tego poznaj nadmorskie zakątki Gdańska i naucz się, jak czytać mapy. Rodzinne Gry Parkowe na Orientację. XVIII epizod już w niedzielę, 7 października 2018 r. w Parku im. Reagana w na gdańskim Przymorzu.

Pierwszy bieg w siódmej edycji City Trail startuje już w niedzielę

Każdy z biegaczy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans. Dorośli – 5 km, a dzieci i młodzież od 300 m do 2 km. Bieg odbędzie się w niedzielę, 7 października 2018 r. w okolicach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Jachty na Zatoce Gdańskiej powalczą o Błękitną Wstęgę. Kto zdobędzie tę nagrodę

Prawie 50 jachtów w pięciu kategoriach weźmie udział w 67. Błękitnej Wstędze Zatoki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 października 2018 r.

Ćwierć miliona złotych na sprzęt sportowy. Tak Pomorze wspiera przyszłych olimpijczyków

Wioślarze, judocy, rugbiści i wielu innych. Łącznie ponad 100 klubów sportowych z całego regionu reprezentujących 17 dyscyplin otrzyma wsparcie finansowe na zakup sprzętu do treningów. Do wydania jest 252 tys. zł. Dzięki temu przyszli olimpijczycy będą mieli coraz lepsze warunki do ćwiczeń.

Czesław Lang zaprasza uczestników maratonów rowerowych na kolarską rywalizację. Wielki finał w Kwidzynie już w sobotę

Od 42 do 88 km do pokonania na rowerze będą mieli kolarze, którzy wystartują w ostatniej w tym roku rywalizacji. Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe odbędą się w Kwidzynie w sobotę, 29 września 2018 roku.

Archiwum wiadomości