Aktualności

Trzepowo żegna lato

Na terenie wyciągu narciarskiego w Trzepowie koło Przywidza, 20 września 2014 r. w godz. 15.00-22.00 odbędzie się festyn Pożegnanie Lata. W programie przewidziano konkursy, zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, stoiska z rzemiosłem i rękodziełem. Podczas imprezy rozstrzygnięta zostanie II edycja plastycznego konkursu powiatowego dla dzieci i młodzieży „Wakacje i ja", którego organizatorem jest portal PTG Przywidz.

Atrakcje Pomorza

Niewiele jest takich miejsc w Polsce jak Pomorze. Jego magia to szum morskich fal Bałtyku, piękno krajobrazów, malownicze wzgórza z najwyższym szczytem – Wieżycą, pełne tajemnic lasy i bory, setki rzek i jezior.

Żuławy – ulubiony region turystów

Podczas wakacji 2014 uczestnicy sześciu kategorii walczyli o wygraną w konkursie Lubimy Podróżować, organizowanym przez portal społecznościowo-turystyczny SocialTravel.pl. Ulubionym regionem turystów zostały Żuławy.

Turystyka kulinarna - sposób na biznes

Tysiące turystów każdego roku wyrusza w podróż, aby oderwać się od codzienności, przeżyć coś wyjątkowego, poznawać smaki regionów. Coraz częściej o wyborze kierunku wyjazdów decydują kulinaria. Turyści szukają naturalnych, świeżych i wysokiej jakości produktów. Doceniają autentyczność potraw, a co za tym idzie, są w stanie wydać sporo pieniędzy, aby tego doświadczać. Turystyka kulinarna staje się znaczącym biznesem, który trwa cały rok i przyciąga zarówno turystów krajowych, jak i zagranicznych.